معرفی فیلم

فصل جدید فرار از زندان

 

 

فصل جدید سریال فرار از زندان

 

مجموعه دیدنی و پر طرفدار فرار از زندان دوباره باز میگردد با مجله اینترنتی ما همراه باشید …

شبکه تلویزیونی فاکس اعلام کرد که مجموعه محبوب تلویزیونی «فرار از زندان» با تعداد اپیزودهای محدود بار دیگر به تلویزیون باز می‌گردد. مدیران شبکه فاکس روز پنج‌ شنبه در کنفرانسی خبری اعلام کردند که فصل کوتاه جدید این مجموعه ۱۰ قسمت خواهد داشت و ونت وُرث میلر و دامینیک پارسل همراه با دیگر بازیگران مجموعه اصلی بار دیگر  در این فصل  کوتاه جدید ظاهر می‌شوند.

آن گونه که مسئولان شبکه فاکس توضیح داده‌اند(و تقریبا همه را هم با توضیحشان گیج کرده‌اند!) این فصل جدید تقریبا دنباله‌ای برای مجموعه اصلی است و داستان آن چند سال بعد از زمانی آغاز می‌شود که فصل آخر سریال تمام شده  و سوال‌هایی را که در طول مجموعه به میان آمده بود، پاسخ می‌دهد. پل شورینگ خالق این سریال هم اکنون مشغول نوشتن اپیزودهای این فصل کوتاه است.

فاکس می‌گوید که مردم ساخت مجموعه جدید این سریال را مدیون شبکه پخش آنلاین نتفلیکس و تعداد بسیار بالای مخاطبان جدیدی هستند که این سریال را بر روی آن می‌بینند. مدیر اجرایی شبکه فاکس دانا والدن می‌گوید: «این طور که به نظر می‌رسد، فرار از زندان این شانس را پیدا کرده که مخاطبان جدیدی روی شبکه نتفلیکس پیدا کند.» او همچنین اضافه کرد که به او گفته شده فرار از زندان به یکی از موفق ترین مجموعه‌های آرشیو شده بدل گشته است: «مردم هنوز به این شخصیت‌ها علاقه دارند.»

البته همان گونه که ورایتی هم اشاره می‌کند، ممکن است بسیاری از طرفداران به این فکر کنند که چرا داستان این فصل جدید از جایی شروع می‌شود که سریال تمام شده است؟ گری نیومن یکی دیگر از مدیران فاکس می‌گوید که این مجموعه روابط جدیدی را نشان خواهد داد: «پل شورینگ داستان فوق‌العاده و پرجزئیاتی را در مورد این که چرا این شخصیت‌ها دوباره به هم ارتباط می‌کنند ،در سر دارد.» والدن هم اضافه کرد که توضیحات عاقلانه و منطقی را در دنیای فرار از زندان شاهد خواهیم بود. ساخت این فصل کوتاه در سال جدید آغاز و پخش آن احتمالا در سال ۲۰۱۶/۲۰۱۷ شروع می‌شود.

به نظر می‌رسد که این روزها  ساختن مجموعه‌های کوتاه از سریال‌های محبوب طرفدار پیدا کرده است. فصل‌های کوتاه جدیدی از سریال‌های ۲۴ و X-Files هم در حال ساخت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *